debbie_7673

debbie7673
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2010
Location: Cebu, Philippines
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 55% Before Sunrise (1995) - Rated 01 Sep 2012
80 73% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 01 Sep 2012
60 23% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Sep 2012
95 98% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 01 Sep 2012
50 12% The Bourne Legacy (2012) - Rated 01 Sep 2012
70 39% The Others (2001) - Rated 31 Mar 2010
90 94% Apocalypto (2006) - Rated 31 Mar 2010
80 73% Moulin Rouge! (2001) - Rated 31 Mar 2010
20 0% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 31 Mar 2010
60 23% Secret Window (2004) - Rated 31 Mar 2010