debetux

debetux
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2018
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% 11.22.63 (2016) - Rated 04 Aug 2020
90 83% The Big Sick (2017) - Rated 10 Feb 2019
80 58% Seven Pounds (2008) - Rated 27 Apr 2018
85 73% Black Mirror (2011) - Rated 04 Feb 2018
60 23% Deepwater Horizon (2016) - Rated 04 Feb 2018
80 58% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 04 Feb 2018
80 58% AlphaGo (2017) - Rated 29 Jan 2018
80 58% Intouchables (2011) - Rated 28 Jan 2018
50 15% Inferno (2016) - Rated 28 Jan 2018
100 96% Chef's Table (2015) - Rated 28 Jan 2018