decimajda

decimajda
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2013
Location: Red Cliffs, Victoria, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 75% Scarface (1983) - Rated 10 Apr 2017
70 75% Nightcrawler (2014) - Rated 07 Apr 2017
70 75% The Big Short (2015) - Rated 04 Apr 2017
80 88% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 20 Mar 2017
100 99% John Wick (2014) - Rated 19 Feb 2017
100 99% Interstellar (2014) - Rated 18 Feb 2017
80 88% Taxi Driver (1976) - Rated 11 Feb 2017
70 75% Arrival (2016) - Rated 10 Feb 2017
50 36% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 04 Feb 2017
90 95% Moon (2009) - Rated 30 Jan 2017