dedurrett

dedurrett
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2022
Location: Centreville, Virginia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 0% The Last Airbender (2010) - Rated 16 Mar 2022
89 83% Zombieland (2009) - Rated 16 Mar 2022
89 83% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 16 Mar 2022
87 72% Ghostbusters II (1989) - Rated 16 Mar 2022
89 83% Caddyshack (1980) - Rated 16 Mar 2022
87 72% Kingpin (1996) - Rated 16 Mar 2022
83 47% Scrooged (1988) - Rated 16 Mar 2022
86 65% Lost in Translation (2003) - Rated 16 Mar 2022
92 93% Rushmore (1998) - Rated 16 Mar 2022
91 91% Ghostbusters (1984) - Rated 16 Mar 2022