deeskay

deeskay
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2022
Location: borcity, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

43 45% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 03 Jan 2022
44 51% The Longest Daycare (2012) - Rated 03 Jan 2022
43 45% 30 Minutes or Less (2011) - Rated 03 Jan 2022
45 58% Casting JonBenet (2017) - Rated 03 Jan 2022
46 69% The Foreigner (2017) - Rated 03 Jan 2022
42 40% Halloween Kills (2021) - Rated 03 Jan 2022
41 37% The Collector (2009) - Rated 03 Jan 2022
46 69% Scream 4 (2011) - Rated 03 Jan 2022
45 58% It Chapter Two (2019) - Rated 03 Jan 2022
46 69% Annabelle: Creation (2017) - Rated 03 Jan 2022