defesta

defesta
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 71% Barry Lyndon (1975) - Rated 17 Oct 2014
90 46% Looper (2012) - Rated 15 Sep 2014
94 86% Inside Job (2010) - Rated 15 Sep 2014
90 46% Shallow Hal (2001) - Rated 15 Sep 2014
90 46% Chasing Amy (1997) - Rated 15 Sep 2014
91 61% The Departed (2006) - Rated 15 Sep 2014
90 46% True Grit (2010) - Rated 15 Sep 2014
94 86% Saving Private Ryan (1998) - Rated 15 Sep 2014
95 95% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 15 Sep 2014
85 25% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 15 Sep 2014