Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
deivid

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Sep 19, 2018

more Recent Ratings
90 95% Before Sunset (2004) - Sep 19, 2018
75 60% Match Point (2005) - Sep 19, 2018
75 60% 300 (2007) - Sep 19, 2018
85 90% V for Vendetta (2006) - Sep 19, 2018
70 34% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Sep 19, 2018
70 34% The World's End (2013) - Sep 19, 2018
75 60% When Harry Met Sally... (1989) - Sep 19, 2018
80 81% Closer (2004) - Sep 19, 2018
70 34% Thor: Ragnarok (2017) - Sep 19, 2018
75 60% Zoolander (2001) - Sep 19, 2018