dekutsch02

dekutsch02
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 80% Apollo 13 (1995) - Rated 29 Apr 2018
95 45% Phenomenon (1996) - Rated 29 Apr 2018
97 80% The Prestige (2006) - Rated 29 Apr 2018
100 97% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 29 Apr 2018
96 65% John Wick (2014) - Rated 29 Apr 2018
25 4% The Blair Witch Project (1999) - Rated 29 Apr 2018
91 12% Jack Reacher (2012) - Rated 29 Apr 2018
92 20% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 29 Apr 2018
98 91% The Sandlot (1993) - Rated 29 Apr 2018
95 45% Knowing (2009) - Rated 29 Apr 2018