delbell1

delbell1
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Clear and Present Danger (1994) - Rated 29 Nov 2016
90 48% The Pelican Brief (1993) - Rated 29 Nov 2016
85 24% The Da Vinci Code (2006) - Rated 29 Nov 2016
90 48% Ex Machina (2015) - Rated 29 Nov 2016
95 80% Independence Day (1996) - Rated 29 Nov 2016
90 48% Limitless (2011) - Rated 29 Nov 2016
95 80% JFK (1991) - Rated 29 Nov 2016
90 48% The Shining (1980) - Rated 29 Nov 2016
90 48% The Sixth Sense (1999) - Rated 29 Nov 2016
90 48% The Usual Suspects (1995) - Rated 29 Nov 2016