delinitor

delinitor
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2012
Location: SKARNES, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Happy boy

more Recent Ratings

95 96% Whiplash (2014) - Rated 07 Nov 2015
100 99% Synecdoche, New York (2008) - Rated 07 Nov 2015
71 42% Only God Forgives (2013) - Rated 09 Dec 2013
67 38% Bronson (2009) - Rated 09 Dec 2013
68 40% Valhalla Rising (2010) - Rated 09 Dec 2013
47 23% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 09 Dec 2013
72 44% In Bruges (2008) - Rated 09 Dec 2013
60 32% Daredevil (2003) - Rated 09 Dec 2013
39 17% Argo (2012) - Rated 09 Dec 2013
87 86% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 09 Dec 2013