deljuan

deljuan
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% The Hangover (2009) - Rated 09 Jun 2015
91 93% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 09 Jun 2015
72 43% Hitch (2005) - Rated 09 Jun 2015
76 54% Ransom (1996) - Rated 09 Jun 2015
68 34% The Hurt Locker (2009) - Rated 09 Jun 2015
64 29% Child's Play (1988) - Rated 09 Jun 2015
85 84% The Usual Suspects (1995) - Rated 09 Jun 2015
68 34% Paprika (2006) - Rated 09 Jun 2015
25 5% The Nutty Professor (1996) - Rated 09 Jun 2015
72 43% Cool Runnings (1993) - Rated 09 Jun 2015