DeMaCa

demaca
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2022
Location: Cardiff, Cardiff, UK

more Recent Ratings

80 67% The Maltese Falcon (1941) - Rated 03 Sep 2022
75 50% Shaun of the Dead (2004) - Rated 03 Sep 2022
80 67% The Dark Knight (2008) - Rated 03 Sep 2022
77 58% God Bless America (2012) - Rated 02 Sep 2022
60 14% The Invention of Lying (2009) - Rated 02 Sep 2022
80 67% Demolition Man (1993) - Rated 02 Sep 2022
65 25% Death Note (2017) - Rated 02 Sep 2022
80 67% V for Vendetta (2006) - Rated 02 Sep 2022
50 4% Batman & Robin (1997) - Rated 02 Sep 2022
60 14% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 02 Sep 2022