demantig

demantig
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Mulholland Drive (2001) - Rated 25 Aug 2016
49 18% Blue Velvet (1986) - Rated 24 Aug 2016
91 94% Before Midnight (2013) - Rated 23 Aug 2016
87 89% Before Sunset (2004) - Rated 23 Aug 2016
68 33% Everyone Says I Love You (1996) - Rated 20 Aug 2016
80 77% Before Sunrise (1995) - Rated 20 Aug 2016
80 77% Persona (1966) - Rated 20 Aug 2016
29 13% Charlie Countryman (2013) - Rated 23 Jan 2016
1% Maze Runner: The Scorch Trials (2015) - Rated 08 Nov 2015
59 22% Let's Be Cops (2014) - Rated 01 Nov 2015