demin

demin
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Into cinema of sensations...

more Recent Ratings

10 84% Lost Highway (1997) - Rated 07 Feb 2016
10 84% The Son (2002) - Rated 07 Feb 2016
10 84% The Dreamlife of Angels (1998) - Rated 07 Feb 2016
4% Container (2006) - Rated 07 Feb 2016
52% Gelin (1973) - Rated 07 Feb 2016
10 84% Vesikali yarim (1968) - Rated 07 Feb 2016
4% Bekleme odasi (2004) - Rated 07 Feb 2016
26% Gespenster (2005) - Rated 07 Feb 2016
26% Stella (2008) - Rated 07 Feb 2016
10 84% Sátántangó (1994) - Rated 07 Feb 2016