Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
demoheadd002

Flick Fan - 73 Film Ratings

Member Since: Dec 11, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out demoheadd002's...
100 97% The Leftovers (2014) - Dec 11, 2020
75 69% Eraserhead (1977) - Dec 11, 2020
85 86% The Elephant Man (1980) - Dec 11, 2020
95 95% Blue Velvet (1986) - Dec 11, 2020
80 81% Lost Highway (1997) - Dec 11, 2020
80 81% The Straight Story (1999) - Dec 11, 2020
55 19% Fire (PoZar) (2020) - Dec 11, 2020
100 97% Mulholland Drive (2001) - Dec 11, 2020
65 41% Braveheart (1995) - Dec 11, 2020
40 10% Dune (1984) - Dec 11, 2020