We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
demokann

Movie Buff - 345 Film Ratings

Member Since: Aug 10, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out demokann's...
86 78% RocknRolla (2008) - Aug 10, 2020
86 78% Deadpool (2016) - Aug 10, 2020
89 84% When Harry Met Sally... (1989) - Aug 10, 2020
80 47% Green Street Hooligans (2005) - Aug 10, 2020
84 66% Mission: Impossible (1996) - Aug 10, 2020
85 72% Toy Story (1995) - Aug 10, 2020
80 47% Oblivion (2013) - Aug 10, 2020
76 29% 28 Weeks Later... (2007) - Aug 10, 2020
100 98% Django Unchained (2012) - Aug 10, 2020
96 94% Shrek 2 (2004) - Aug 10, 2020