demoniac

demoniac
Cinema Addict - 1082 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2014
Location: İzmir, Güzelyalı, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Dingilim.Dingilsin.Dingiliz.

more Recent Ratings

80 23% The Passion of the Christ (2004) - Rated 17 Nov 2014
85 49% Pretty Woman (1990) - Rated 17 Nov 2014
85 49% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 17 Nov 2014
100 98% Natural Born Killers (1994) - Rated 17 Nov 2014
85 49% Suspect Zero (2004) - Rated 17 Nov 2014
80 23% Flashdance (1983) - Rated 17 Nov 2014
76 15% The Hot Chick (2002) - Rated 17 Nov 2014
80 23% Training Day (2001) - Rated 17 Nov 2014
85 49% Troll Hunter (2010) - Rated 17 Nov 2014
98 96% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 17 Nov 2014