Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
demonpug

Movie Buff - 150 Film Ratings

Member Since: Feb 3, 2019

Location: New Zealand

Bio: my media teacher made me sign up to this
more Recent Ratings
Check out demonpug's...
96 94% Castlevania (2017) - Aug 18, 2019
80 61% Mother! (2017) - Jun 30, 2019
60 33% Les Misérables (2012) - Jun 30, 2019
16 6% Us (2019) - Apr 09, 2019
0% Dragonball Evolution (2009) - Apr 09, 2019
95 93% Love, Death & Robots (2019) - Apr 09, 2019
96 94% The Umbrella Academy (2019) - Apr 09, 2019
56 32% 13 Reasons Why (2017) - Apr 09, 2019
88 75% Her (2013) - Mar 17, 2019
28 13% Knocked Up (2007) - Feb 10, 2019