dems1212

dems1212
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 84% The Thing (1982) - Rated 30 Jan 2018
60 3% Lady Bird (2017) - Rated 30 Jan 2018
90 53% Spirited Away (2001) - Rated 30 Jan 2018
90 53% Adaptation. (2002) - Rated 30 Jan 2018
80 25% Basic Instinct (1992) - Rated 30 Jan 2018
80 25% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 30 Jan 2018
100 84% Spotlight (2015) - Rated 30 Jan 2018
100 84% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 30 Jan 2018
100 84% Fargo (1996) - Rated 30 Jan 2018
80 25% The Revenant (2015) - Rated 30 Jan 2018