deneuves

deneuves
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 55% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 05 Jan 2021
96 35% Crash (1996) - Rated 05 Jan 2021
100 85% Celine and Julie Go Boating (1974) - Rated 05 Jan 2021
85 5% Rock 'n' Roll High School (1979) - Rated 05 Jan 2021
92 15% The Frightened Woman (1969) - Rated 05 Jan 2021
99 65% Death in Venice (1971) - Rated 05 Jan 2021
96 35% Bad Timing (1980) - Rated 05 Jan 2021
96 35% Pretty Poison (1968) - Rated 05 Jan 2021
100 85% Until the End of the World (1991) - Rated 05 Jan 2021
100 85% Head (1968) - Rated 05 Jan 2021