deni51

deni51
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2009
Location: ME, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 13 Oct 2009
60 7% European Vacation (1985) - Rated 13 Oct 2009
90 71% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 13 Oct 2009
80 40% Charlotte's Web (1973) - Rated 13 Oct 2009
60 7% The Scorpion King (2002) - Rated 13 Oct 2009
80 40% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 13 Oct 2009
90 71% Chinatown (1974) - Rated 13 Oct 2009
80 40% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 13 Oct 2009
50 1% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 13 Oct 2009
60 7% The Mummy Returns (2001) - Rated 13 Oct 2009