denizduru

denizduru
Movie Buff - 216 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2015
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 9% The Addams Family (1991) - Rated 26 Sep 2015
80 60% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Rated 26 Sep 2015
80 60% Astérix et Cléopâtre (1968) - Rated 26 Sep 2015
80 60% Richie Rich (1994) - Rated 26 Sep 2015
80 60% Home Alone (1990) - Rated 26 Sep 2015
60 1% Dr. Dolittle 2 (2001) - Rated 26 Sep 2015
85 84% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 26 Sep 2015
80 60% Beethoven (1992) - Rated 26 Sep 2015
80 60% Rembetiko (1983) - Rated 26 Sep 2015
85 84% The Dust of Time (2008) - Rated 26 Sep 2015