deniz.genc

denizgenc
Movie Buff - 344 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 45% Marriage Story (2019) - Rated 14 Oct 2019
50 8% Little Joe (2019) - Rated 14 Oct 2019
70 45% Joker (2019) - Rated 14 Oct 2019
75 68% The Farewell (2019) - Rated 14 Oct 2019
85 94% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 14 Oct 2019
75 68% Pain and Glory (2019) - Rated 14 Oct 2019
50 8% Babyteeth (2020) - Rated 14 Oct 2019
40 1% It Chapter Two (2019) - Rated 07 Sep 2019
65 28% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 07 Sep 2019
70 45% Easy Rider (1969) - Rated 10 Aug 2019