denizkrd

denizkrd
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 29 May 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% Warrior (2011) - Rated 02 Jun 2019
90 69% Ezel (2009) - Rated 30 May 2019
90 69% The Man from Earth (2007) - Rated 30 May 2019
85 39% Warcraft (2016) - Rated 29 May 2019
90 69% I, Robot (2004) - Rated 29 May 2019
95 94% The Dark Knight (2008) - Rated 29 May 2019
90 69% Arrival (2016) - Rated 29 May 2019
90 69% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 29 May 2019
90 69% Ex Machina (2015) - Rated 29 May 2019
90 69% The Hangover (2009) - Rated 29 May 2019