denizokan

denizokan
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2013
Location: Turkey

more Recent Ratings

78 9% Birdman (2014) - Rated 24 Aug 2024
90 88% Manchester by the Sea (2016) - Rated 24 Aug 2024
82 22% The Imitation Game (2014) - Rated 24 Aug 2024
88 74% Contratiempo (2016) - Rated 15 Jun 2017
87 65% Intouchables (2011) - Rated 16 Nov 2015
86 55% Whiplash (2014) - Rated 27 Oct 2015
86 55% Persepolis (2007) - Rated 25 Oct 2015
83 31% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 25 Oct 2015
83 31% Wild Tales (2014) - Rated 29 Sep 2015
85 46% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Rated 24 Sep 2015