denizozdag

denizozdag
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Cecil B. DeMented (2000) - Rated 04 Mar 2020
70 22% Egy nap (2018) - Rated 14 Oct 2019
85 58% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 14 Oct 2019
70 22% La Gomera (2019) - Rated 14 Oct 2019
80 42% The Truth (2019) - Rated 14 Oct 2019
95 87% And Then We Danced (2019) - Rated 14 Oct 2019
85 58% Monos (2019) - Rated 14 Oct 2019
75 29% A White, White Day (2019) - Rated 14 Oct 2019
95 87% The Farewell (2019) - Rated 14 Oct 2019
100 94% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 14 Oct 2019