dennisim

dennisim
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% The Faculty (1998) - Rated 06 Nov 2017
75 29% Father of the Bride (1991) - Rated 06 Nov 2017
80 62% The Untouchables (1987) - Rated 06 Nov 2017
75 29% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 06 Nov 2017
75 29% Iron Man (2008) - Rated 06 Nov 2017
75 29% Blade Runner (1982) - Rated 06 Nov 2017
85 89% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 06 Nov 2017
60 5% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 06 Nov 2017
75 29% One Hour Photo (2002) - Rated 06 Nov 2017
75 29% The Longest Yard (2005) - Rated 06 Nov 2017