Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
denpa

Cinema Addict - 1354 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2013

more Recent Ratings
22% The Dream Team (1989) - Oct 24, 2016
7% Session 9 (2001) - Oct 24, 2016
50% The Conjuring 2 (2016) - Oct 24, 2016
50% The Shape of Things (2003) - Oct 24, 2016
50% Role Models (2008) - Oct 24, 2016
22% Les amours imaginaires (2010) - Oct 24, 2016
80% Mommy (2014) - Oct 24, 2016
80% Son of Saul (2015) - Oct 24, 2016
7% Viktor (2014) - Oct 24, 2016
50% Mississippi Grind (2015) - Oct 24, 2016