denshe

denshe
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2020
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 74% Green Book (2018) - Rated 20 Nov 2020
82 24% A Serious Man (2009) - Rated 20 Nov 2020
88 56% A Beautiful Mind (2001) - Rated 20 Nov 2020
75 10% Six Feet Under (2001) - Rated 20 Nov 2020
80 18% Deadwood (2004) - Rated 20 Nov 2020
74 5% Lost (2004) - Rated 20 Nov 2020
84 29% The Americans (2013) - Rated 20 Nov 2020
76 15% Jericho (2006) - Rated 20 Nov 2020
90 62% The Sopranos (1999) - Rated 20 Nov 2020
85 39% Back to the Future (1985) - Rated 20 Nov 2020