density524

density524
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2012
Location: Eugene, OR, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% The Dark Crystal (1982) - Rated 16 Apr 2012
60 6% Dante's Peak (1997) - Rated 16 Apr 2012
70 27% Eating Out (2004) - Rated 16 Apr 2012
70 27% Eating Out 2: Sloppy Seconds (2006) - Rated 16 Apr 2012
90 92% Christmas Vacation (1989) - Rated 17 Mar 2012
70 27% Club Paradise (1986) - Rated 17 Mar 2012
75 44% Spies Like Us (1985) - Rated 17 Mar 2012
80 63% The Great Outdoors (1988) - Rated 17 Mar 2012
85 80% Doctor Detroit (1983) - Rated 17 Mar 2012
70 27% Blade (1998) - Rated 17 Mar 2012