dercan

dercan
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% The Terminator (1984) - Rated 10 Sep 2014
80 52% Fight Club (1999) - Rated 10 Sep 2014
80 52% The Butterfly Effect (2004) - Rated 10 Sep 2014
85 86% Crash (2005) - Rated 10 Sep 2014
85 86% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 10 Sep 2014
85 86% Chocolat (2000) - Rated 10 Sep 2014
90 98% Little Big Man (1970) - Rated 10 Sep 2014
75 17% Memento (2001) - Rated 10 Sep 2014
90 98% Braveheart (1995) - Rated 10 Sep 2014
85 86% Billy Elliot (2000) - Rated 10 Sep 2014