derekrward

derekrward
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 31% Two Days, One Night (2014) - Rated 14 Jan 2016
50 25% Gangs of Wasseypur (2012) - Rated 14 Jan 2016
35 14% Winter Sleep (2014) - Rated 14 Jan 2016
90 60% The Hunt (2012) - Rated 30 Dec 2015
30 11% Rashomon (1950) - Rated 30 Dec 2015
100 82% Let the Right One In (2008) - Rated 27 Dec 2015
60 29% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 27 Dec 2015
100 82% Brick (2005) - Rated 27 Dec 2015
70 38% Amadeus (1984) - Rated 27 Dec 2015
80 50% Annie Hall (1977) - Rated 27 Dec 2015