We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
derektripp

Cinema Addict - 1409 Film Ratings

Member Since: Aug 25, 2021

Location: Chicago, Illinois, USA

more Recent Ratings
Check out derektripp's...
72 79% What We Do in the Shadows (2014) - Sep 12, 2021
68 67% They Live (1988) - Sep 12, 2021
63 48% Split (2017) - Sep 12, 2021
68 67% The Conjuring (2013) - Sep 12, 2021
70 73% Night of the Living Dead (1968) - Sep 12, 2021
59 39% The Happening (2008) - Sep 12, 2021
71 77% Poltergeist (1982) - Sep 12, 2021
75 85% Evil Dead II (1987) - Sep 12, 2021
71 77% Young Frankenstein (1974) - Sep 12, 2021
65 54% Army of Darkness (1993) - Sep 12, 2021