derekw741

derekw741
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 52% Gayniggers from Outer Space (1992) - Rated 19 Jul 2013
87 74% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 19 Jul 2013
82 63% Back to the Future (1985) - Rated 19 Jul 2013
80 59% Edward Scissorhands (1990) - Rated 19 Jul 2013
94 92% They Shoot Horses, Don't They? (1969) - Rated 19 Jul 2013
90 82% Detour (1945) - Rated 19 Jul 2013
90 82% Duck Amuck (1953) - Rated 19 Jul 2013
89 78% One Froggy Evening (1955) - Rated 19 Jul 2013
97 96% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 19 Jul 2013
84 66% A Christmas Story (1983) - Rated 19 Jul 2013