dero

dero
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 13% Barbarians (2020) - Rated 02 Jan 2021
80 19% The Rain (2018) - Rated 02 Jan 2021
83 37% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 02 Jan 2021
88 82% Şahsiyet (2018) - Rated 02 Jan 2021
80 19% Atiye (2019) - Rated 02 Jan 2021
89 90% The Queen's Gambit (2020) - Rated 02 Jan 2021
87 73% Love, Death & Robots (2019) - Rated 02 Jan 2021
88 82% Anne (2017) - Rated 02 Jan 2021
85 55% Emily in Paris (2020) - Rated 02 Jan 2021
82 29% Rebecca (2020) - Rated 02 Jan 2021