Derridative

derridative
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 72% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 22 Jan 2020
92 76% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 22 Jan 2020
98 94% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 22 Jan 2020
92 76% Ghostbusters (1984) - Rated 22 Jan 2020
91 72% Toy Story (1995) - Rated 22 Jan 2020
92 76% The Little Mermaid (1989) - Rated 22 Jan 2020
94 84% Jurassic Park (1993) - Rated 22 Jan 2020
80 20% The Mummy (1999) - Rated 22 Jan 2020
88 51% Stardust (2007) - Rated 21 Jan 2020
85 37% Jumanji (1995) - Rated 21 Jan 2020