desibell

desibell
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2024
Location: Isparta, Turkey

more Recent Ratings

85 45% Supernatural (2005) - Rated 15 Apr 2024
87 70% Dexter (2006) - Rated 15 Apr 2024
70 4% Recep İvedik 6 (2019) - Rated 15 Apr 2024
85 45% Aykut Eniste 2 (2021) - Rated 15 Apr 2024
85 45% Aykut Enişte (2019) - Rated 15 Apr 2024
82 12% Burn Notice (2007) - Rated 15 Apr 2024
88 79% Chuck (2007) - Rated 15 Apr 2024
85 45% Prison Break (2005) - Rated 15 Apr 2024
83 20% The Mentalist (2008) - Rated 15 Apr 2024
90 87% Fringe (2008) - Rated 15 Apr 2024