desien

desien
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% Curse of the Golden Flower (2006) - Rated 14 Sep 2016
85 73% The Flowers of War (2011) - Rated 14 Sep 2016
95 94% House of Flying Daggers (2004) - Rated 14 Sep 2016
40 14% Green Zone (2010) - Rated 14 Sep 2016
90 85% Bruce Almighty (2003) - Rated 14 Sep 2016
70 35% The Truman Show (1998) - Rated 14 Sep 2016
85 73% Bridesmaids (2011) - Rated 14 Sep 2016
80 55% Angels & Demons (2009) - Rated 14 Sep 2016
95 94% Kung Fu Panda (2008) - Rated 14 Sep 2016
20 5% Semi-Pro (2008) - Rated 14 Sep 2016