desmond1

desmond1
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Ocean's Eleven (2001) - Rated 22 Apr 2013
92 72% The Bourne Identity (2002) - Rated 22 Apr 2013
88 40% Conan the Barbarian (1982) - Rated 22 Apr 2013
91 67% The Terminator (1984) - Rated 22 Apr 2013
100 92% Predator (1987) - Rated 22 Apr 2013
90 55% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 22 Apr 2013
80 15% T2 3-D: Battle Across Time (1996) - Rated 22 Apr 2013
100 92% The Transporter (2002) - Rated 22 Apr 2013
88 40% Transporter 2 (2005) - Rated 22 Apr 2013
85 27% Transporter 3 (2008) - Rated 22 Apr 2013