Dessy__1024

dessy1024
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: - I like sport - I love music, especially drums - I love comedy - I don’t like horror/gore

more Recent Ratings

87 85% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 04 Aug 2019
83 55% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Rated 04 Aug 2019
79 45% Spectre (2015) - Rated 04 Aug 2019
73 25% Black Panther (2018) - Rated 04 Aug 2019
67 15% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 04 Aug 2019
57 5% Yesterday (2019) - Rated 04 Aug 2019
91 95% Whiplash (2014) - Rated 04 Aug 2019
86 75% Venom (2018) - Rated 04 Aug 2019
78 35% Iron Man 2 (2010) - Rated 04 Aug 2019
84 65% Johnny English Strikes Again (2018) - Rated 04 Aug 2019