destina

destina
Movie Buff - 277 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 7% 12 Monkeys (1995) - Rated 28 Aug 2017
80 60% Prison Break (2005) - Rated 05 Jun 2017
60 14% Sarmaşık (2015) - Rated 05 Jun 2017
50 7% Persepolis (2007) - Rated 06 Apr 2017
60 14% Jacob's Ladder (1990) - Rated 03 Apr 2017
85 78% Masum (2017) - Rated 28 Mar 2017
90 90% Westworld (2016) - Rated 21 Mar 2017
65 21% The Visit (2015) - Rated 17 Feb 2017
95 98% Sherlock (2010) - Rated 06 Feb 2017
80 60% Predestination (2014) - Rated 17 Jan 2017