destructogan

destructogan
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 36% House of Cards (2013) - Rated 13 Jan 2021
87 77% Love, Death & Robots (2019) - Rated 13 Jan 2021
85 63% Ip Man (2008) - Rated 13 Jan 2021
80 18% Game of Thrones (2011) - Rated 13 Jan 2021
82 50% Black Sails (2014) - Rated 13 Jan 2021
80 18% Fargo (2014) - Rated 13 Jan 2021
70 4% Peaky Blinders (2013) - Rated 13 Jan 2021
85 63% The Boys (2019) - Rated 13 Jan 2021
81 36% The Mandalorian (2019) - Rated 13 Jan 2021
95 86% Breaking Bad (2008) - Rated 13 Jan 2021