desu

Recent Ratings
Check out desu's...
79 66% | Kamera o tomeru na! (2017) - May 02, 2021 |
75 40% | Godzilla vs. Kong (2021) - Apr 04, 2021 |
71 23% | Godzilla (2014) - Apr 04, 2021 |
81 83% | Godzilla (1954) - Apr 04, 2021 |
10 0% | Monster Hunter (2020) - Feb 16, 2021 |
78 60% | Train to Busan (2016) - Feb 06, 2021 |
73 30% | Pulse (2001) - Feb 05, 2021 |
75 40% | Soul (2020) - Feb 05, 2021 |
80 74% | Jacob's Ladder (1990) - Feb 03, 2021 |
78 60% | Caché (2005) - Feb 02, 2021 |