desudesu

desudesu
Movie Buff - 440 Film Ratings
Member Since: 30 May 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 52% Waterworld (1995) - Rated 15 Oct 2019
79 66% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 15 Oct 2019
79 66% American Sniper (2014) - Rated 16 Sep 2017
62 6% Prada: Candy (2013) - Rated 14 Sep 2017
10 0% Baby Geniuses (1999) - Rated 14 Sep 2017
80 78% The Hurt Locker (2009) - Rated 14 Sep 2017
82 92% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 10 Sep 2017
65 8% Big Night (1996) - Rated 05 Sep 2017
79 66% Gabriel Over the White House (1933) - Rated 03 Sep 2017
15 1% Being There (1979) - Rated 03 Sep 2017