deuxjours

deuxjours
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: movies are medicine!

more Recent Ratings

90 86% Lucy (2014) - Rated 01 Mar 2015
90 86% Queen (2014) - Rated 01 Mar 2015
90 86% The Lunchbox (2014) - Rated 01 Mar 2015
30 12% Once (2007) - Rated 01 Mar 2015
100 96% Amélie (2001) - Rated 01 Mar 2015
80 70% City of Angels (1998) - Rated 14 Feb 2015
55 34% Rocky (1976) - Rated 14 Feb 2015
50 27% Rain Man (1988) - Rated 14 Feb 2015
70 57% Mary and Max (2009) - Rated 14 Feb 2015
65 49% The Pianist (2002) - Rated 31 Jan 2015