devinfm

devinfm
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 1% The Rock (1996) - Rated 12 Feb 2017
85 42% Trainspotting (1996) - Rated 12 Feb 2017
80 36% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 12 Feb 2017
95 81% Brokeback Mountain (2005) - Rated 12 Feb 2017
75 28% Run Lola Run (1998) - Rated 12 Feb 2017
78 31% The Simpsons Movie (2007) - Rated 12 Feb 2017
85 42% City of God (2002) - Rated 12 Feb 2017
70 25% Coming to America (1988) - Rated 12 Feb 2017
63 7% The Illusionist (2006) - Rated 12 Feb 2017
65 12% Alien (1979) - Rated 12 Feb 2017