devmatt

devmatt
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2009
Location: Cape Town, Western Cape, South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% Die Hard 2 (1990) - Rated 19 Aug 2009
80 39% Batman Begins (2005) - Rated 19 Aug 2009
83 48% Enemy of the State (1998) - Rated 19 Aug 2009
85 61% Kiss of Death (1995) - Rated 19 Aug 2009
60 1% Ocean's Twelve (2004) - Rated 19 Aug 2009
85 61% Hellboy (2004) - Rated 19 Aug 2009
90 85% Saving Private Ryan (1998) - Rated 19 Aug 2009
90 85% The Dark Knight (2008) - Rated 19 Aug 2009
90 85% Lethal Weapon (1987) - Rated 19 Aug 2009
85 61% Jarhead (2005) - Rated 19 Aug 2009