devrimkalkan

devrimkalkan
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 13% House M.D. (2004) - Rated 06 Feb 2018
89 77% Captain Fantastic (2016) - Rated 28 Jan 2018
88 63% Blood Diamond (2006) - Rated 22 Jan 2018
88 63% Justified (2010) - Rated 21 Jan 2018
83 5% The Last Kingdom (2015) - Rated 21 Jan 2018
88 63% Looper (2012) - Rated 21 Jan 2018
86 25% 12 Monkeys (1995) - Rated 21 Jan 2018
92 93% True Detective (2014) - Rated 21 Jan 2018
87 44% Fargo (2014) - Rated 21 Jan 2018
87 44% Daredevil (2015) - Rated 21 Jan 2018