Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dewbidale

Movie Buff - 192 Film Ratings

Member Since: Sep 28, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out dewbidale's...
89 91% Hamilton (2020) - Oct 05, 2020
84 73% The Sum of All Fears (2002) - Oct 05, 2020
73 23% Wild Hogs (2007) - Oct 05, 2020
83 64% The World Is Not Enough (1999) - Oct 05, 2020
83 64% From Dusk Till Dawn (1996) - Oct 05, 2020
78 39% Waiting... (2005) - Oct 05, 2020
83 64% Space Jam (1996) - Oct 05, 2020
78 39% Cool Runnings (1993) - Oct 05, 2020
83 64% Saw III (2006) - Oct 05, 2020
85 78% Eurotrip (2004) - Oct 05, 2020