dezzic10

dezzic10
Movie Buff - 309 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Winter's Bone (2010) - Rated 23 Feb 2014
90 74% Synecdoche, New York (2008) - Rated 23 Feb 2014
60 13% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 22 Feb 2014
70 27% Sherlock Holmes (2009) - Rated 22 Feb 2014
80 48% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 22 Feb 2014
80 48% Batman: Year One (2011) - Rated 22 Feb 2014
70 27% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 22 Feb 2014
40 4% Ender's Game (2013) - Rated 22 Feb 2014
70 27% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 22 Feb 2014
60 13% Sky Blue (2003) - Rated 22 Feb 2014